Akupresurní masážní pantofle suché zipy nanotextilie s magnety - SJH 314A vel. L

Akupresurní masážní pantofle suché zipy nanotextilie s magnety - SJH 314A vel. L, 42 - 44

599 Kč

Prvotřídní Akupresurní masážní pantofle suché zipy nanotextilie s magnety - SJH 314A vel. L, 42 - 44 od předního výrobce - tento produkt prodáváme s extra slevou za 599 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 8594161070344
Do obchodu

Popis

Produkt osvědčený zákazníky, Akupresurní masážní pantofle suché zipy nanotextilie s magnety - SJH 314A vel. L, 42 - 44 se známou značkou - tento artikl čeká na vás za téměř velkoobchodní cenu 599 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Pořiďte si tyto skvělé masážní pantofle, které mají 41 pružinových výstupků. Jejich prostřednictvím docílíte účinné stimulace akupresurních bodů na chodidlech. Autostimulace nohou je založena na principu reflexologie, což je metoda, která se prostřednictvím masáže snaží uvolnit nashromážděné toxické látky. Pravidelným používáním tak podpoříte funkci všech důležitých orgánů v těle. Zvláště je vhodná pokud jste stále unavení, máte sedavé zaměstnání, potíže s propadlou nožní klenbou nebo obecně pro osoby staršího věku. Textilní materiál pantoflí je vyroben z nano částeček stříbra, které působí antibakteriálně a protizápachově. Dvanáct magnetů napomáhá od případných otoků, uleví od bolesti a zlepší prokrvení dolních končetin. Pokud chcete docílit účinného akupresurního efektu, noste pantofle 5 x až 8 x denně po dobu 10 minut. Chůzi v pantoflích využívejte, jakmile si vzpomenete a střídejte je s běžnou obuví. Pokud pocítíte drobnou bolest, není to nic nezávadného, naopak je to známka, že pantofle správně fungují. Po masáží vypijte více vody. Díky suchému zipu přizpůsobíte pantofle snadno šíři vaší nohy..

Parametry produktu Akupresurní masážní pantofle suché zipy nanotextilie s magnety - SJH 314A vel. L, 42 - 44

Název: Akupresurní masážní pantofle suché zipy nanotextilie s magnety - SJH 314A vel. L, 42 - 44

EAN: 8594161070344

Výrobce:

Velikost: 42 - 44

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce