Akupresurní pantofle s přírodními kameny - SJH 314B vel. M

Akupresurní pantofle s přírodními kameny - SJH 314B vel. M, 39 - 41

699 Kč

V akci je pouze tady Akupresurní pantofle s přírodními kameny - SJH 314B vel. M, 39 - 41 od oblíbené společnosti - tento artikl musíte mít za mimořádně nízkou cenu 699 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8594161070351
Do obchodu

Popis

Spokojenost přinášející Akupresurní pantofle s přírodními kameny - SJH 314B vel. M, 39 - 41 s proslulou značkou - tento produkt máte za pár kliknutí za úžasnou cenu 699 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Pořiďte si tyto skvělé masážní pantofle, které jsou vyrobeny z přírodních kamenů, nefritu, jaspisu, onyxu a měsíčního kamene, v souladu s tradičními čínskými metodami. Jejich prostřednictvím docílíte zmírnění únavy, bolesti, napětí, podpoříte kvalitní spánek a zlepšíte látkovou výměnu. Několikrát denně noste pantofle po dobu 10 - 20 minut. Zpočátku si můžete v sedě po pantoflích pošlapávat tak silně, jak je Vám to příjemné. Při prvních použitích se u některých lidí může díky citlivosti nervových zakončení objevit lehká bolest. Není však potřeba se znepokojovat, po určité době bolest sama zmizí. Po skončení nošení je vhodné vypít 300 m teplé vody k podpoře cirkulace krve a pročištění organismu. Upozornění: Nepoužívejte během těhotenství a menstruace. Pokud máte závažné onemocnění srdce a vysoký krevní tlak, pantofle byste neměli využívat. Pokud je onemocnění lehké, noste jen kratší dobu. Pantofle se nesmí namáčet do vody a čistit kyselými či zásaditými roztoky..

Parametry produktu Akupresurní pantofle s přírodními kameny - SJH 314B vel. M, 39 - 41

Název: Akupresurní pantofle s přírodními kameny - SJH 314B vel. M, 39 - 41

EAN: 8594161070351

Výrobce:

Velikost: 39 - 41

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce