BOOM Finger Patron anální kolíček vibrační

BOOM Finger Patron anální kolíček vibrační

149 Kč

No a tohle chcete: BOOM Finger Patron anální kolíček vibrační s osvědčenou značkou - tento hit můžete pořídit s VIP slevou pro každého za 149 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 8594072760501
Do obchodu

Popis

Diskontní BOOM Finger Patron anální kolíček vibrační od výrobce - tento artikl je tady pro vás levně za 149 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Využití tohoto vibračního kolíčku bude jistě široké. Použít ho můžete jak análně, tak vaginálně nebo na ostatní erotogenní zóny. Díky poutku na jeho konci si můžete být jisti, že použití kolíčku je bezpečné. Poutko si navléknete na prst a tím zabráníte, aby kolíček proniknul do tělesných otvorů celý. Na povrchu kolíčku jsou malé důlky. Kolíček je vibrační s jednou vibrační rychlostí, baterie ve vibrační patronce ale nelze vyměnit. To znamená, že vibrace fungují cca 20 - 40 minut do vybití baterie. Poté lze samozřejmě kolíček dále používat jako nevibrační. Materiál: TPR + ABS, délka použitelná: 5 cm, průměr maximální (cm): 1,8 cm.

Parametry produktu BOOM Finger Patron anální kolíček vibrační

Název: BOOM Finger Patron anální kolíček vibrační

EAN: 8594072760501

Výrobce:

Barva: fialová

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce