Concept OV2000 Perfect Air odvlhčovač vzduchu Concept

Concept OV2000 Perfect Air odvlhčovač vzduchu

6999 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Concept OV2000 Perfect Air odvlhčovač vzduchu originální od labelu Concept - tento produkt doručujeme za výhodnou cenu 6999 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 8595631004432
Do obchodu

Popis

Concept

No tak tohle je gól: Concept OV2000 Perfect Air odvlhčovač vzduchu od známé značky Concept - toto zboží si můžete nechat poslat za bombastickou cenu 6999 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Udělejte si radost.

Nadměrná vzdušná vlhkost v našich domovech způsobuje nejen škody na majetku, ale může ohrozit i naše zdraví. Vyšší vlhkost je ideálním prostředím pro rozvoj plísní, které nám mohou způsobit zdravotní komplikace jako záněty dutin, zánět průdušek či další nemoci dýchacího ústrojí. Pokud Váš byt či sklep trápí plíseň, s největší pravděpodobností je zde vysoká vlhkost. Při hodnotách nad 50 % je odvlhčovač ideálním pomocníkem pro ochranu nejen vašeho zdraví, ale i majetku.Odvlhčovač OV2000 značky Concept je vhodný do prostorů o velikosti až 120m2. Na výběr máte ze 4 režimů odvlhčování. Tichý režim je ideální, pokud v místnosti budete spát, vlhkost si v tomto případě můžete nastavit od 35 do 80 % v pětistupňových krocích. Takzvaný „suchý“ režim využijete zejména při sušení prádla, odvlhčování skříní či malého prostoru, kdy vzduch proudí na maximum. Dále si můžete vybrat z nepřetržitého nebo automatického režimu. Při automatickém režimu je vlhkost nastavena na hodnotu 55 %.Za jediný den zvládne zkondenzovat až 20 l vody. Po naplnění velké nádoby 5,5 l se přístroj sám automaticky vypne. Nádobu nemusíte vylévat, stačí připojit hadičku a vodu můžete nechat odtéct. Snadnou manipulaci umožňují kolečka. Na indikátoru vlhkosti můžete vidět oranžovou, zelenou nebo červenou barvu. Barva se mění dle změny vlhkosti v místnosti. Technické parametry:

provozní teplota: 5 - 32 °C
nastavení vlhkosti: 30 – 80 %
provozní vlhkost vzduchu: pracuje bez omezení

hlučnost: 47 dB
rychlost odvlhčování: 833 ml/h, 20 l/den
časovač na 24 h, krok po 1 hodině
2 rychlosti
vratná pojistka proti přehřátí
přístroj se automaticky vypne při naplnění zásobníku
funkce ionizace
funkce čištění vzduchu
Silent = Tichý režim – rychlost proudění vzduchu nízká a vlhkost lze nastavit 35-80 %
Drying = Suchý režim – vysoká rychlost proudění vzduchu, vlhkost nelze nastavit
Continuous = Nepřetržitý režim – kompresor v pohotovost. režimu, rychlost proudění vzduchu je nízká a vlhkost nelze nastavit
Auto = Automatický režim – vlhkost automaticky na 55 %, rychlost proudění vzduchu se automaticky přizpůsobuje hodnotě vlhkosti
průtok vzduchu: 190 m3/h
při výpadku proudu si spotřebič pamatuje nastavení
dětský zámek
karbonový filtr
délka kabelu: 185 cm
možnost připojení hadice.

Parametry produktu Concept OV2000 Perfect Air odvlhčovač vzduchu

Název: Concept OV2000 Perfect Air odvlhčovač vzduchu

EAN: 8595631004432

Výrobce: Concept

Barva: bílá

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce