Cosmos Náplast na puchýře na patě Hartmann

Cosmos Náplast na puchýře na patě

89 Kč

Tohle si zamilujete: Cosmos Náplast na puchýře na patě od producenta Hartmann - tento hit můžete sehnat za úžasnou cenu 89 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 4049500487498
Do obchodu

Popis

Hartmann

No tak tohle je gól: Cosmos Náplast na puchýře na patě od producenta Hartmann - tento produkt dodáváme za mimořádně nízkou cenu 89 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Speciální náplast pro rychlé ošetření puchýřů na patě o velikosti 76 x 45 mm. Výhody náplasti na puchýře:

chrání dvojnásobně puchýř před nepříjemným tlakem a třením
speciální tvar náplasti, díky kterému se dobře přizpůsobí lepení na patu
průhledná náplast
účinně tlumí bolest
lepší hojení díky hydrokoloidnímu polštářku
nedráždí zdravou pokožku
vydrží i několik dní bez nutnosti výměnyJak používat náplasti Cosmos Na puchýře?Každá náplast je balena samostatně v praktickém ochranném obalu.Aplikujte ji na suchou, čistou a nemastnou pokožku.Náplast vydrží na ráně několik dní – odstraňte ji teprve ve chvíli, kdy se sama začne uvolňovat.Pokud potřebujete náplast odstranit dříve, navlhčete ji krátce teplou vodou.Nepoužívejte náplast na zanícenou, krvácející nebo mokvající ránu.Pacienti trpící cukrovkou by měli způsob ošetření a krytí rány vždy konzultovat s lékařem.Hydrokoloidní polštářek:Gelový polštářek vytváří ideální vlhké prostředí pro rychlé a bezproblémové hojení. Funguje jako dočasná „druhá kůže“, zmírňuje bolest a snižuje riziko zanícení. Polštářek se k ráně nepřilepí, zamezuje také vzniku strupů..

Parametry produktu Cosmos Náplast na puchýře na patě

Název: Cosmos Náplast na puchýře na patě

EAN: 4049500487498

Výrobce: Hartmann

:

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce