DIAM pánev s nepřilnavým povrchem 26 cm Orion

DIAM pánev s nepřilnavým povrchem 26 cm Orion, 26 cm

599 Kč

Prvotřídní DIAM pánev s nepřilnavým povrchem 26 cm Orion, 26 cm se známou značkou Orion - tento artikl čeká na vás téměř zdarma za 599 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8592381082178
Do obchodu

Popis

Orion

No a tohle chcete: DIAM pánev s nepřilnavým povrchem 26 cm Orion, 26 cm co nám vyrábí Orion - tento hit můžete získat po zlevnění za 599 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Pánve Diamant překvapí svými jedinečnými užitnými vlastnostmi. Jejich povrch je zpevněný skutečnými diamantovými krystaly. Diamantové částice obsažené ve vnitřní vrstvě vynikají skvělou tepelnou vodivostí (předčí i takové materiály, jako je měď nebo stříbro) a zlepšují varné vlastnosti pánve. Nepřilnavý povrch s minimálním třecím odporem umožňuje přípravu zdravých a chutných pokrmů s minimem přidaných tuků, bez zásadních výživových ztrát. Lze použít jak k opékání, restování, pošírování, redukci šťáv, omáček, tak i ke smažení či flambování, kdy dochází k rychlým teplotním výkyvům. Příprava a následně konzumace jídla se tak stane skutečným požitkem. Použitím revoluční výrobní technologie a zvolenými materiály nedochází k uvolňování nebezpečných látek (PFOA FREE), snižují se tak škodlivé dopady na zdraví i životní prostředí. Dokonalá vodivost eliminuje ztrátu tepelné energie, dochází také k úspoře času. Konstrukce pánve je postavena tak, aby nedocházelo ke vzniku horkých míst, ale teplo bylo rovnoměrně rozvedeno do celého korpusu a následně k připravovanému pokrmu..

Parametry produktu DIAM pánev s nepřilnavým povrchem 26 cm Orion, 26 cm

Název: DIAM pánev s nepřilnavým povrchem 26 cm Orion, 26 cm

EAN: 8592381082178

Výrobce: Orion

Velikost: 26 cm

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce