Držák telefonu / GPS na přísavku MULTI

Držák telefonu / GPS na přísavku MULTI

349 Kč

Trendy Držák telefonu / GPS na přísavku MULTI originální od labelu - tento artikl se na vás těší za úžasnou cenu 349 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8591686062588
Do obchodu

Popis

Dnes jsme vybrali: Držák telefonu / GPS na přísavku MULTI od originálního výrobce - tento artikl je v tuhle chvíli za výhodnou cenu 349 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Tento držák s pevným klipem je určený na uchycení telefonu nebo navigace o šířce 5,5 až 8,5 cm. Je zajištěn aretací a zároveň i protiskluzovou vrstvou na vnitřních stranách. Upnutí klipsu pomocí kulového systému umožňuje v každé poloze široké nastavení úhlů, včetně možnosti otáčení o 360°. V automobilu ho můžete připevnit třemi způsoby.

upevnění na mřížku ventilace: klips na upnutí telefonu ve tvaru U připevněte na adaptér do mřížky ventilace a i s ním jej do ventilace nasuňte

silnou přísavkou na sklo: klips na upnutí telefonu připevněte na střední adaptér do přísavky a pomocí přísavky připevněte na sklo.

silnou přísavkou a adaptérem na palubní desku: klips na upnutí telefonu připevněte na malý adaptér, a společně je nasaďte na jednu ze tří pozic na kloubovém adaptéru; kloubový adaptér nasuňte do přísavky až do zaklapnutí zámečku; pomocí přísavky upevněte na vhodné neporézní místo tak, aby kloubový adaptér kopíroval palubní desku.

Parametry produktu Držák telefonu / GPS na přísavku MULTI

Název: Držák telefonu / GPS na přísavku MULTI

EAN: 8591686062588

Výrobce:

Barva: bílá

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce