Egibi Roleta MINI Rainbow Line světle šedá

Egibi Roleta MINI Rainbow Line světle šedá, 81 x 150 cm

269 Kč

Velmi oblíbený produkt Egibi Roleta MINI Rainbow Line světle šedá, 81 x 150 cm od top značky - tento produkt koupíte za hustou cenu 269 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 5902701608798
Do obchodu

Popis

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Egibi Roleta MINI Rainbow Line světle šedá, 81 x 150 cm co bereme od značky - tento artikl nakupujte ve výprodejové akci za 269 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než Kč. Vy tak neplatíte nic navíc! Rolety MINI jsou moderním řešením stínění ve dne. V noci dokáží navodit ideální úroveň soukromí. Rolety jsou nabízeny v mnoha barevných provedeních. Montáž rolety RAINBOW je velmi jednoduchá, bez potřeby vrtání do rámu okna. Jednoduše se zavěsí na okenní křídlo. V ovládacím mechanismu jsou i otvory pro možnost montáže do zdi, nebo stropu. Ovládání pomocí řetízkového mechanismu se umístí dle potřeby na levou, nebo pravou stranu rolety.Tkaniny v řadě RAINBOW částečně propouštějí světlo – nejsou zcela zatemňující..

Parametry produktu Egibi Roleta MINI Rainbow Line světle šedá, 81 x 150 cm

Název: Egibi Roleta MINI Rainbow Line světle šedá, 81 x 150 cm EAN: 5902701608798 Výrobce: Velikost: 81 x 150 cm Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce