Finish Shine & Dry Lemon leštidlo 800 ml

Finish Shine & Dry Lemon leštidlo 800 ml,

129 Kč

Vynikající Finish Shine & Dry Lemon leštidlo 800 ml, s trendy značkou Finish - tento artikl nepropásněte za perfektní cenu 129 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 8592326010419
Do obchodu

Popis

Finish

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Finish Shine & Dry Lemon leštidlo 800 ml, co nám vyrábí Finish - tento artikl nepropásněte s unikátní slevou za 129 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už se těšíte na svoji objednávku?

Finish Leštidlo Shine&Dry Lemon ideální prostředek na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Účinkuje při oplachování a napomáhá odstranit jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí.Vlastnosti:

dokonale odstraňuje vodní rezidua (kapky vody)
zanechává diamatový lesk
účinkuje po dobu cyklu oplachování
odstraňuje jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí
svěží vůně citronuPokyny k použití: Doplňujte pravidelně zásobník na leštidlo v myčce nádobí.Dráždí oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Tento materiál a jeho obal musí být zneškodněny bezpečným způsobem. Doporučují přední světoví výrobci myček.Složení: 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, <5% parfém, limonen, hexyl cinnamal, barvivo, konzervační činidla (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone). Nebezpečné látky: isotridekanol, ethoxylovaný.

Parametry produktu Finish Shine & Dry Lemon leštidlo 800 ml,

Název: Finish Shine & Dry Lemon leštidlo 800 ml,

EAN: 8592326010419

Výrobce: Finish

:

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce