Vaše oblíbené zboží Jerry Fabrics Bavlněné povlečení Lilo and Stitch Blue, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm od kvalitní značky Jerry Fabrics za příznivou cenu 739 Kč. Zobrazit více »
pro vybrané produkty
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Jerry Fabrics Bavlněné povlečení Lilo and Stitch Blue, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm od populárního výrobce Jerry Fabrics - toto zboží doporučujeme levně za 739 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte u objednávek nad Kč. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.
Roztomilé povlečení Lilo and Stitch – Blue vnese do každého pokoje radost, barvy a pozitivní energii. Oblíbené postavičky z Disney pohádky o přátelství a dobrodružství na Havaji zdobí celé povlečení v jemných modrých odstínech. Souprava je ušitá z kvalitní bavlny, což zajišťuje pohodlí při spánku, dobré termoregulační vlastnosti a snadnou údržbu. Polštář i peřina mají zipový uzávěr, díky čemuž se snadno přetahují i sundávají – ideální pro rychlé převlékání a údržbu. Doporučujeme prát při šetrném režimu, usušit na nízké otáčky sušičky nebo volně — bavlna si udrží svou hebkost i tvar. Souprava obsahuje:
1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cmZboží zařazené v našem katalogu vás nezklame. Vy neplatíte nic navíc!
Popis produktu Jerry Fabrics Bavlněné povlečení Lilo and Stitch Blue, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm