Modom Akupresurní kuličky s magnety zlatá

Modom Akupresurní kuličky s magnety zlatá, pr. 4,5 cm

229 Kč

Radost přinášející Modom Akupresurní kuličky s magnety zlatá, pr. 4,5 cm co bereme od značky - tento produkt obchodujeme téměř zdarma za 229 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 8594161073642
Do obchodu

Popis

Prvotřídní Modom Akupresurní kuličky s magnety zlatá, pr. 4,5 cm od oblíbeného výrobce - tento hit můžete získat za perfektní cenu 229 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Povrch akupresurních kuliček je opatřen ostrými kovovými hroty, kterými zprostředkujete velmi účinnou akupresurní masáž. Akupresurní kuličky jsou vyplněny magnetem.Magnetické pole nízkých kmitočtů evokuje změny v biochemickém stavu buněk, kdy můžete docílit úlevy od bolesti, pomoci od otoků, podpořit proudění krve, látkovou výměnu a regeneraci.Lidská dlaň čítá kolem dvaceti tisíc reflexních bodů a chodidlo nohy třikrát tolik. Na dlaních a chodidlech se projektují všechny důležité orgány těla, kdy stimulací akupresurních bodů podpoříte dobrou funkci a aktivitu všech orgánů..

Parametry produktu Modom Akupresurní kuličky s magnety zlatá, pr. 4,5 cm

Název: Modom Akupresurní kuličky s magnety zlatá, pr. 4,5 cm

EAN: 8594161073642

Výrobce:

Barva: zlatá

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce