Parkovací asistent 4 senzory

Parkovací asistent 4 senzory, LCD display

899 Kč

Poctivý výrobek, Parkovací asistent 4 senzory, LCD display kvalitní značky - toto zboží si můžete objednat za skvělou cenu 899 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 8591686336016
Do obchodu

Popis

Udělejte si radost: Parkovací asistent 4 senzory, LCD display co nám vyrábí - toto zboží zakoupíte v perfektní akci za 899 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Parkovací asistent slouží pro vizuální signalizaci vzdálenosti od překážky. Funguje na principu ultrazvukových vln přenesených pomocí senzorů v zadním nárazníku. Aktivuje se zařazením zpátečky. Podle informací na displeji a pípání zvukového signálu je řidič informován o vzdálenosti od překážky, hlasitost zvukového signálu je možné pomocí tlačítka na zadní straně regulovat. Systém řidiči pomáhá bezpečně parkovat a zamezuje nepředvídatelným kolizím ( např. když má řidič omezený výhled, nebo se překážka nachází mimo jeho zorné pole ). Balení obsahuje displej, řídící jednotku, 4 senzory pro montáž do zadního nárazníku, odpovídající kabeláž a vrták odpovídajícího průměru. Technické parametry:

montážní otvor senzoru - 22 mm
napájení - 12 V = (10,5 – 16 V)
příkon - 40 - 300 mA
detekce překážky - až 2,5 m
frekvence - 40 kHz
pracovní teplota - -20°C - +70°C
úhel snímání - vert. 60°; horiz. 120°.

Parametry produktu Parkovací asistent 4 senzory, LCD display

Název: Parkovací asistent 4 senzory, LCD display

EAN: 8591686336016

Výrobce:

Barva: černá

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce