Persil Sensitive gel 2 l 40 praní Persil

Persil Sensitive gel 2 l 40 praní

269 Kč

Vynikající Persil Sensitive gel 2 l 40 praní s osvědčenou značkou Persil - toto zboží si můžete zakoupit v úžasné akci za 269 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 9000101315516
Do obchodu

Popis

Persil

Poctivý výrobek, Persil Sensitive gel 2 l 40 praní co odebíráme od výrobce Persil - tento produkt dodáváme v bombastické akci za 269 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Persil Expert Sensitive prací prášek ve formě gelu byl speciálně vyvinut pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Jeho kvality jsou podloženy certifikátem institutu ECARF, který výrobky dermatologicky testoval. Neobsahuje žádná barviva a jeho parfém byl speciálně vyvinut tak, aby nedráždil citlivou pokožku. Receptura Persil Sensitive je obohacena o mikroperličky s extrakty Aloe Vera.Vlastnosti:

univerzální koncentrovaný prací prostředek ve formě gelu s tekutým odstraňovačem skvrn
vhodný na bílé a stálobarevné prádlo a pro všechny druhy praček a na ruční praní
vhodný pro tu nejjemnější dětskou pokožku
neobsahuje žádná barviva
obohacena o mikroperličky s extrakty Aloe Vera
certifikát ECARFNávod: nalijte gel buď do dávkovací přihrádky pračky nebo do víčka a vložte jej společně s víčkem do bubnu pračky. Pro odstranění nejodolnějších skvrn nalijte gel přímo na skvrnu.Skladujte mimo dosah dětí! Zamezte styku s očima, při zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou. Po použití si opláchněte a osušte ruce. Lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem. Nekonzumujte, při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte na suchém a chladném místě. Spotřebujte do 3 let od data výroby uvedeného na obalu.Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, fosfonáty, Optické zjasňovače, Enzymy, Parfém, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone..

Parametry produktu Persil Sensitive gel 2 l 40 praní

Název: Persil Sensitive gel 2 l 40 praní

EAN: 9000101315516

Výrobce: Persil

:

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce