Ruční lis na ovoce s rouškou

Ruční lis na ovoce s rouškou, 6 l

1499 Kč

Spokojenost přinášející Ruční lis na ovoce s rouškou, 6 l s jakostní značkou - toto zboží si můžete koupit za výhodnou cenu 1499 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 8594174760881
Do obchodu

Popis

Limitovaná edice produktu Ruční lis na ovoce s rouškou, 6 l od kvalitního výrobce - tento hit můžete pořídit při časově omezené akci za 1499 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Vylisujte si čerstvou šťávu z ovoce z vaší zahrady. Dřevěný lis je dodáván s jednou krycí rouškou. Roušky se vkládají do lisovacího koše před plněním. Rouška jemněji filtruje mošt a zabraňuje pronikání kousků ovoce do moštu. Mošt je čistější. Rozměr oka roušky: 3 x 3 mm.Koš, hranoly a lisovací půlkruhy jsou z dubového dřeva. Kovová sběrná mísa lisu je připevněna na ocelové základně. V ose základny a mísy je zapuštěn šroub vybavený trapézovým závitem. Nahoře je lis vybaven lisovací hlavou s ocelovou podložkou. Většinu ovoce je nutné před lisováním nadrtit. Rozměry:

celková výška: 58 cm
výška základny od země: 16 cm
průměr sběrné mísy: 28 cm
průměr koše (vnější): 20 cm
výška sběrného koše: 26,5 cm
rozměr lisu: 45 x 28 x 60 cm
rozměr balení: 31 x 31 x 60 cm.

Parametry produktu Ruční lis na ovoce s rouškou, 6 l

Název: Ruční lis na ovoce s rouškou, 6 l

EAN: 8594174760881

Výrobce:

:

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce