SODASTREAM Lahev FUSE 1l X SODA Sodastream

SODASTREAM Lahev FUSE 1l X SODA

199 Kč

Diskontní SODASTREAM Lahev FUSE 1l X SODA od producenta Sodastream - toto zboží si můžete objednat v jedinečné akci za 199 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 8719128115412
Do obchodu

Popis

Sodastream

Vaše možnosti obohacující SODASTREAM Lahev FUSE 1l X SODA od Sodastream - toto zboží si můžete opatřit za skvělou cenu 199 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Opakovaně použitelná láhev SodaStream, kterou využijete "jen tak" s čerstvě natočenou vodou zkohoutku s sebou na zahnání žízně nebo pro přípravu čerstvé perlivé vody v některém z výrobníkůperlivé vody SodaStream. Základní model samostatně balené lahve typu Fuse vybavený prémiovousněhobílou barvou a "X" potiskem z jemných linek.Vlastnosti a specifikace:

opakovaně použitelná láhev pro čerstvou točenou vodu
vhodná pro výrobníky perlivé vody SodaStream, do kterých pasují láhve typu Fuse
vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA látek
celkový objem láhve 1 litr
provozní objem láhve pro přípravu perlivé vody 0,84 litru
pevně těsnící šroubovací víčko dobře chrání neperlivou i perlivou vodu před vybryndáním Láhve SodaStream JET, pojmenované podle nejprodávanějšího a nejrozšířenějšíhomodelu výrobníku perlivé vody, jsou mírně nižší, ve tvaru pravidelného válce a právě tvarem se liší odsvého rozměrově vyššího a užšího sesterského modelu ve tvaru kapky, pojmenovanéhoFUSE.Pokud zamýšlíte lahev používat k přípravě perlivé vody, ujistěte se prosím před nákupem, že vybranýtyp lahve právě do vašeho výrobníku pasuje. Pro vaši bezpečnost nezapomínejte kontrolovat, želáhev není po uplynutí data použitelnosti vyznačeného na zadní straně lahve. Toto omezeníplatí pouze pro přípravu perlivé vody pod tlakem ve výrobníku. Pro neperlivou vodu nemápoužití lahve žádné časové omezení .Láhev typu Jet lze použít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream: Jet, Play, Source,Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power. Nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50 °C..

Parametry produktu SODASTREAM Lahev FUSE 1l X SODA

Název: SODASTREAM Lahev FUSE 1l X SODA

EAN: 8719128115412

Výrobce: Sodastream

Barva: bílá

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce