SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivé vody 42002911 Sodastream

SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivé vody 42002911

3199 Kč

No a tohle chcete: SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivé vody 42002911 od populárního výrobce Sodastream - tento produkt posíláme po slevě za 3199 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 8719128112718
Do obchodu

Popis

Sodastream

Tohle si zamilujete: SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivé vody 42002911 s osvědčenou značkou Sodastream - tento hit získáte za hustou cenu 3199 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Neplaťte jinde víc než musíte.

Dáte si skleničku jemně perlivé nebo raději plně perlivé? Dívejte, jak se vám sama nachystá.Tři nenápadná, modře podsvětlená tlačítka se symbolem jedné, dvou či tří kapek odlišují Spirit OneTouch od všech ostatních v řadě výrobníků domácí perlivé vody SodaStream. Právě tato tlačítkaskrývají tři různé přednastavené perlivosti vody od jemně až po silně perlivou. Stisknete jedno z nicha pak už jen v klidu sledujete, jak se chytrá elektronika uvnitř přístroje sama postará o přípravu perlivé vody a ukončí ji v momentě, kdy voda dosáhne přesně vaší oblíbené perlivosti.Obsluha výrobníku domácí perlivé vody SodaStream Spirit One Touch nevyžaduje více odbornosti aninámahy, než kolik je potřeba pro zasunutí lahve s vodou a stisknutí jednoho tlačítka. Všechnyvýrobníky perlivé vody z řady SodaStream Spirit, včetně modelu Spirit One Touch, jsou navícvylepšeny o specialitku v podobě jednoduchého zacvaknutí lahve s vodou namísto dříve známéhošroubování, takže máte svoji sklenici čerstvé perlivé vody nachystánu rychleji a příjemněji.Obsah balení:

výrobník domácí perlivé vody
bombička s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody
1ks velká opakovaně použitelná nápojová lahev
adaptér do elektrické zásuvky.

Parametry produktu SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivé vody 42002911

Název: SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivé vody 42002911

EAN: 8719128112718

Výrobce: Sodastream

Barva: černá

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce