Trade Concept Prostírání Permíčky

Trade Concept Prostírání Permíčky, 33 x 45 cm

99 Kč

Vaše oblíbené zboží, Trade Concept Prostírání Permíčky, 33 x 45 cm s jakostní značkou - tento artikl objednávejte s výjimečnou slevou za 99 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 8595556466629
Do obchodu

Popis

Ve slevě je Trade Concept Prostírání Permíčky, 33 x 45 cm s jakostní značkou - tento produkt obchodujeme za skvělou cenu 99 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě Kč. Vy tak neplatíte nic navíc! V současné době, kdy je často kuchyň i jídelna také součástí obývací části bytu či domu, bychom měli propojit všechny tyto funkce obytného prostoru v jeden harmonický a útulný prostor. Proto má kuchyňský textil nejen praktickou funkci, ale i dekorační. V mžiku dokáže proměnit kuchyň a jídelnu a vytvořit tak příjemné prostředí pro stolování a přípravu jídel. V naší rozsáhlé nabídce kuchyňského textilu si určitě vyberete ten správný pro vás..

Parametry produktu Trade Concept Prostírání Permíčky, 33 x 45 cm

Název: Trade Concept Prostírání Permíčky, 33 x 45 cm EAN: 8595556466629 Výrobce: : Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce