Travel Blue Bezpečnostní cestovní zámek na zavazadla kovový bez klíčů na kombinaci TB034 Travel Blue

Travel Blue Bezpečnostní cestovní zámek na zavazadla kovový bez klíčů na kombinaci TB034

249 Kč

Jedinečná nabídka, Travel Blue Bezpečnostní cestovní zámek na zavazadla kovový bez klíčů na kombinaci TB034 co nám vyrábí Travel Blue - tento artikl se na vás těší za bombastickou cenu 249 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 5018404000347
Do obchodu

Popis

Travel Blue

Hit poslední doby, Travel Blue Bezpečnostní cestovní zámek na zavazadla kovový bez klíčů na kombinaci TB034 od oblíbené značky Travel Blue - tento produkt nabízíme s extra slevou za 249 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Zabezpečte své zavazadlo před zloději a pořiďte si tento kvalitní bezpečnostní zámek na číselnou kombinaci, který zaručí dokonalou ochranu vašich věcí během přepravy. Je vyroben z vysoce kvalitní kovové slitiny. Zámek je z výroby nastaven na kombinaci 0-0-0. Pro změnu kombinace stiskněte tlačítko na základně a držte. Zatímco držíte tlačítko, zvolte si vlastní tajné číslo. Poté jednoduše tlačítko pusťte a zámek je připraven k použití. Dodáváme ve třech barevných provedeních, bez možnosti výběru. Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce má nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue..

Parametry produktu Travel Blue Bezpečnostní cestovní zámek na zavazadla kovový bez klíčů na kombinaci TB034

Název: Travel Blue Bezpečnostní cestovní zámek na zavazadla kovový bez klíčů na kombinaci TB034

EAN: 5018404000347

Výrobce: Travel Blue

:

Tento produkt je k dostání online zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce