Ústní bavlněná rouška Hvězdičky tmavě modrá - děti 7 - 14 let

Ústní bavlněná rouška Hvězdičky tmavě modrá - děti 7 - 14 let, S (7 - 14 let)

55 Kč

Jakostní Ústní bavlněná rouška Hvězdičky tmavě modrá - děti 7 - 14 let, S (7 - 14 let) s pečetí kvality - toto zboží si můžete zakoupit za perfektní cenu 55 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Není proč váhat, Ústní bavlněná rouška Hvězdičky tmavě modrá - děti 7 - 14 let, S (7 - 14 let) od společnosti - tento produkt doručujeme za perfektní cenu 55 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti. Velmi kvalitní designová dvouvrstvá bavlněná rouška s měkkými úpletovými gumičkami, které lze upravit na potřebnou délku. Ergonomický střih „maska“, velikost vhodná pro malé děti. Rouška dokáže zachytit kapénky při kašli nebo kýchání, kterými se šíří virová i bakteriální onemocnění a omezí tak možnost přenosu na vaše okolí. Zároveň poskytuje alespoň částečnou ochranu i pro vás. Roušku využijete nejen v době nemocí, ale pomůže také v prašném prostředí a při zvýšených smogových podmínkách (zejména astmatikům), nebo poslouží jako ochrana pro osoby se sníženou imunitou, kteří by se měli chránit nepřetržitě. Bavlněná rouška je opakovatelně použitelná, díky kvalitnímu materiálu ji můžete bez problému vyprat na 60 °C, doporučujeme bavlněnou část propařit žehličkou..

Parametry produktu Ústní bavlněná rouška Hvězdičky tmavě modrá - děti 7 - 14 let, S (7 - 14 let)

Název: Ústní bavlněná rouška Hvězdičky tmavě modrá - děti 7 - 14 let, S (7 - 14 let) EAN: Výrobce: Velikost: S (7 - 14 let) Tento produkt je k dostání online zde.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce